Zarejestruj się teraz!

Bezpłatny warsztat techniczny

Nowe podejście do widoczności i kontroli dostępu do sieci IT i OT. ForeScout Network Access Control.

27 marca 2019 r., godz. 10:00

Warszawa, Chłodna 51, budynek WTT, piętro 32

Serdecznie zapraszamy na warsztat techniczny, dotyczący tematyki widoczności urządzeń w sieci i kontroli dostępu na przykładzie rozwiązania ForeScout.

Agenda:

10:00 – Rejestracja i kawa.
10:15 – 13:30 – Część merytoryczna.

1. Omówienie problematyki kontroli urządzeń w sieci.
2. Prezentacja techniczna rozwiązania ForeScout.
3. Część LABowa z dostępem do środowiska testowego, podczas której pokażemy:
• Jak zrealizować 100% widoczność wszystkich urządzeń wpiętych do sieci IT i OT.
• Jak ważna jest odpowiednia klasyfikacja urządzeń.
• Jak szczegółowo badać stan urządzeń w sieci poczynając od stanu oprogramowania antywirusowego, kończąc na badaniu wskaźników infekcji IoC.
• Jak łatwo przeprowadzić implementację Next-Gen NAC bez użycia 802.1x.
• Jak skutecznie zintegrować platformę z innymi rozwiązaniami bezpieczeństwa, jak SIEM, VM, EMM, NGFW, itp.
13:30 – Lunch.

Prosimy o zabranie na warsztaty laptopa, będzie niezbędny do efektywnego uczestniczenia w części LABowej.

Imię i nazwisko *

Firma *

Telefon *

Adres email *

Serdecznie zapraszamy!

Zespół Integrity Partners

Zarejestruj się już dziś. Liczba miejsc ograniczona.

 

Partnerzy:

    

 

*Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (dalej jako „RODO”) informujemy, że administratorem danych osobowych podanych przez Panią/Pana jest Integrity Partners Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Chłodna 51, 00 -867 Warszawa. Dane osobowe są przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego produktów i/lub usług administratora danych. Podanie danych osobowych przez Panią/Pana jest całkowicie dobrowolne. Powierzone dane osobowe są przechowywane i zabezpieczone zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Jeżeli będzie Pan/Pani chciał/a skorzystać z w/w uprawnień prosimy o kontakt na adres email biuro(at)integritypartners.pl

Informujemy, że posiada Pani/Pan również prawo wniesienia skargi do Organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.