Rejestracja

CyberSecurity Summer Academy

Agenda lipiec

 

  • 12 lipca, godz. 11:00 – Vade Secure

 

Temat: Czy Twoje skrzynki mailowe Office 365 są skutecznie chronione przed nowym złośliwym oprogramowaniem, phishingiem i spear phishingiem?

Link do rejestracji: tutaj

 

  • 18 lipca godz. 11:00 – CybeReady – sesja w j. angielskim

Temat: Jak znaleźć właściwą drogę w walce z phishingiem, odciążając działy bezpieczeństwa?

Link do rejestracji: tutaj

Przeszłe wydarzenia

  • 4 lipca, godz. 11:00

 

Temat: Skybox Security – analiza powierzchni ataku i zarządzanie podatnościami, od środowisk lokalnych po chmurowe i przemysłowe (OT).

 

*Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (dalej jako „RODO”) informujemy, że administratorem danych osobowych podanych przez Panią/Pana jest Integrity Partners Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Chłodna 51, 00 -867 Warszawa. Dane osobowe są przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego produktów i/lub usług administratora danych. Podanie danych osobowych przez Panią/Pana jest całkowicie dobrowolne. Powierzone dane osobowe są przechowywane i zabezpieczone zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Jeżeli będzie Pan/Pani chciał/a skorzystać z w/w uprawnień prosimy o kontakt na adres email biuro(at)integritypartners.pl

Informujemy, że posiada Pani/Pan również prawo wniesienia skargi do Organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.