Zarejestruj się teraz!

Security Meet Night – porozmawiaj z nami o bezpieczeństwie!

29 listopada 2018 r. godz. 18:00, Warszawa

Serdecznie zapraszamy na kolejne, z cyklu spotkanie Security Meet Night. Nie jest to typowe, biznesowe wydarzenie pod krawatem, lecz świetna okazja, do rozmów technicznych i biznesowych dotyczących bezpieczeństwa w różnych obszarach funkcjonowania organizacji.

 

Dlaczego właśnie to spotkanie będzie wyjątkowe?

  1. Opowiemy o dwóch ciekawych rozwiązaniach z naszej oferty.
  2. Zaangażujemy Was w testy, aby sprawdzić Waszą gotowość na ataki. Dla zwycięzcy przewidzieliśmy atrakcyjną nagrodę.
  3. Chcemy z Wami świętować otrzymanie najwyższego Platynowego statusu partnerskiego od firmy CyberArk.

Plan spotkania

 

18.00 – 18.15 Rejestracja

18.15 – 19.00 „Kto ma najlepszy wzrok na świecie i co to ma wspólnego z IT.” (ForeScout)

19.00 – 19.45 „Bezpieczeństwo a użyteczność – czyli, jak zarządzać uprawnieniami na serwerach i stacjach roboczych nie ograniczając produktywności użytkowników i administratorów?” (CyberArk)

19.45 – 20:00 Świętujemy Platynowe Partnerstwo z CyberArk

20:00 – Networking przy piwie i przekąskach.

 

Kiedy i gdzie się spotkamy?

29 listopada, godz. 18.00, restauracja: Adres: Restauracja Boska Praga!, ul. Stefana Okrzei 23, 05-077 Warszawa – mapa dojazdu.

Zarejestruj się już dziś. Liczba miejsc ograniczona.

Do zobaczenia!

Imię i nazwisko *

Firma *

Telefon *

Adres email *

Zespół Integrity Partners

 

Partnerzy:

             

 

*Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (dalej jako „RODO”) informujemy, że administratorem danych osobowych podanych przez Panią/Pana jest Integrity Partners Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Chłodna 51, 00 -867 Warszawa. Dane osobowe są przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego produktów i/lub usług administratora danych. Podanie danych osobowych przez Panią/Pana jest całkowicie dobrowolne. Powierzone dane osobowe są przechowywane i zabezpieczone zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Jeżeli będzie Pan/Pani chciał/a skorzystać z w/w uprawnień prosimy o kontakt na adres email biuro(at)integritypartners.pl

Informujemy, że posiada Pani/Pan również prawo wniesienia skargi do Organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.