Zarejestruj się teraz!

SAVE THE DATE

 

Konferencja cybersecurity, 19-20 września 2019r.

Integrity Partners Security Days 2019

Szanowni Państwo,

IP Security Days to coroczne, wydarzenie organizowane przez Integrity Partners, skupiające wokół zagadnień CyberSec grupę ekspertów zajmujących się zawodowo obszarem bezpieczeństwa teleinformatycznego. Dwudniowe spotkanie łączy w sobie element edukacyjny w postaci prezentacji i case studies rozwiązań naszych kluczowych partnerów technologicznych oraz wymianę doświadczeń między uczestnikami.

Już dzisiaj serdecznie zapraszamy do zarezerwowania terminu i rejestracji! Zgłoszenia przyjmujemy do 13 września 2019 r.

Zapewniamy transport autokarem z Warszawy w obie strony.

 

Termin wydarzenia: 19-20 września 2019 r.

Temat przewodni: Transformacja cyfrowa bezpiecznie.

Miejsce docelowe: Dwór Many, Many 1, 05-555 Tarczyn

Czas trwania:

1 dzień: 19.09.2019 wyjazd z Warszawy o godz. 8:00, dojazd, wykłady merytoryczne, kolacja networkingowa

2 dzień: wykłady 10:00 – 11:30, ok. 13:00 powrót do Warszawy

 

Wkrótce udostępnimy szczegółową agendę, w której poruszymy poniższe zagadnienia:

  • konta uprzywilejowane w środowisku IT/OT
  • wykrywanie, klasyfikowanie i wizualizowanie potencjalnych zagrożeń w sieci
  • świadoma walka z phishingiem – jak uczyć pracowników odpowiednich postaw
  • ochrona przed atakami z sieci i lukami w zabezpieczeniach, zatrzymywanie złośliwego oprogramowania i programów ransomware oraz wykrywanie nieautoryzowanych zmian w systemie
  • nowe podejście do widoczności i kontroli dostępu do sieci IT i OT
  • wszystko o bezpieczeństwie chmury Microsoft

Podczas konferencji oderwiemy na chwilę uczestników od technologii i zaprosimy na wykład oraz pokaz driftu w wykonaniu Karoliny Pilarczyk nazwanej przez media Królową Polskiego Driftu. Karolina jest jedyną licencjonowaną drifterką w Polsce, posiadającą licencję King of Europe, King of Asia, PFD. Startuje w zawodach driftingowych na całym świecie.

Karolina poprowadzi wykład na temat kontrolowanego poślizgu, zrobi pokaz driftu oraz dostarczy wrażeń wybranym uczestnikom podczas wspólnej jazdy na torze!

Zarejestruj się już dziś. Liczba miejsc ograniczona.

Imię i nazwisko *

Firma *

Telefon *

Adres email *

Serdecznie zapraszamy!

Zespół Integrity Partners

 

Organizator:

Partnerzy:

                 .

 

                 

 

*Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (dalej jako „RODO”) informujemy, że administratorem danych osobowych podanych przez Panią/Pana jest Integrity Partners Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Chłodna 51, 00 -867 Warszawa. Dane osobowe są przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego produktów i/lub usług administratora danych. Podanie danych osobowych przez Panią/Pana jest całkowicie dobrowolne. Powierzone dane osobowe są przechowywane i zabezpieczone zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Jeżeli będzie Pan/Pani chciał/a skorzystać z w/w uprawnień prosimy o kontakt na adres email biuro(at)integritypartners.pl

Informujemy, że posiada Pani/Pan również prawo wniesienia skargi do Organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.