Rejestracja

Mamy przyjemność zaprosić na spotkanie, podczas którego w praktycznym ujęciu zostaną omówione zabezpieczenia nowej generacji przeznaczone dla środowisk wirtualnych (VMware, Microsoft) oraz przedstawione zostaną dobre praktyki projektowania i wdrażania zabezpieczeń Deep Security firmy Trend Micro.

Ochrona serwerów fizycznych, środowisk wirtualnych i chmur hybrydowych – rozwiązanie Trend Micro Deep Security.

Spotkanie odbędzie się 05 czerwca 2018 r. o godz. 10:00, w Warszawie przy ul. Chłodnej 51.

Prowadzący: Jarosław Ulczok, Manager & Product Specialist, Clico.

 

Agenda spotkania:

 

10:00–10:15 Rejestracja i kawa powitalna

10:15–11:00 Problemy bezpieczeństwa współczesnych środowisk wirtualnych, datacenter i chmurowych.

11:00–12:00 Deep Security 10, kompletne (FW – Firewall; IPS – Intrusion Prevention System; AC – Application Control; AM+WRS – Anti-Malware i Web Reputation; LI – Log Inspection; IM – Integrity Monitoring) rozwiązanie ochrony chmur, serwerów i stacji – przegląd rozwiązania.

12:00–12:30 Obiad

12:30–13:30 – Virtual Patching – ochrona przed podatnościami gdy nie jest dostępna łatka – pokaz na żywo.

13:30–14:30 – Kontrola aplikacji – jak chronić serwer przed uruchomieniem nieznanego

oprogramowania.

 

Partnerzy wydarzenia:

                  

 

 

Zarejestruj się, wykorzystując poniższy formularz.

Chcemy się skontaktować z Tobą w sprawie organizowanego wydarzenia oraz przyszłych wydarzeń organizowanych przez Integrity Partners.

Jeżeli masz problem z rejestracją, napisz marketing(at)integritypartners.pl

Imię i nazwisko *

Firma *

Telefon *

Adres email *

*Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (dalej jako „RODO”) informujemy, że administratorem danych osobowych podanych przez Panią/Pana jest Integrity Partners Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Chłodna 51, 00 -867 Warszawa. Dane osobowe są przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego produktów i/lub usług administratora danych. Podanie danych osobowych przez Panią/Pana jest całkowicie dobrowolne. Powierzone dane osobowe są przechowywane i zabezpieczone zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Jeżeli będzie Pan/Pani chciał/a skorzystać z w/w uprawnień prosimy o kontakt na adres email biuro(at)integritypartners.pl

Informujemy, że posiada Pani/Pan również prawo wniesienia skargi do Organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.